מאיפה להתחיל?

זה שאני מעל גיל 50 בהחלט לדעתי, מקנה לי ים כוח. ים של ידע וניסיון. ניסיון חיים, בעיקר אם אילו חיים מלאי סקרנות ומפגשים ולימוד ותשוקה, זה מלא ניסיון.

יש לי ניסיון בארבעת הלידות שעברתי בעצמי. כל לידה הייתה מסע של מחקר עצמי, לימוד האפשרויות השונות ולימוד העדפותיי. לימוד עצמי בתחום הגופני הנפשי הרוחני , המנטאלי והרגשי. לימוד עצמי של מערכת זוגית ארוכת שנים על שמחותיה ופלטותייה.

אני מלווה לידות ועובדת עם נשים בהריון, אחרי לידה כבר יותר מעשור.

ליוויתי מאות לידות. כשלוש מאות פעמים הייתי בחדר לידה או בלידות בית. (כולל לידות במוסקבה, ארה"ב, גמביה, מדגסקר והודו.) שאר מאות הלידות האחרות שליוויתי היו תלמידות שלי ביוגה להריון, נשים שרצו ליווי לפני הלידה ולאו דווקא בלידה עצמה. אני מעבירה קורסים להכנה ללידה בשיטת "עשרת הדברות ללידה שמחה" שאני פיתחתי

למדתי להיות דולה במספר קורסים.

ברידמן, אצל פני סימקין יו"ר ארגון הדונ"ה = דולות של צפון אמריקה. הכשרתי 6  קורסים של דולות.

אני מורה ליוגה עם הכשרה ליוגה להריון ואחרי לידה. מלמדת יוגה משנת 1997 ומשנת 2006 מורה ליוגה להריון. הוכשרתי בשיטת שיבננדה, ויני יוגה ויוגה לנשים בהריון דרך ארגון מורי היוגה.

הכשרתי כמטפלת: יוגה תרפיה. תטא הילינג. רייקי מאסטר.

המחקר שלי בנושא "מיילדות מסורתית בעולם- איך ילדו פעם ואיך היום" הינו מחקר אנתרופולוגי עמוק ביותר. זהו מחקר מרובה שדות. מחקר השוואתי בין מקומות שונים בעולם בתקופות שונות. במחקר אני לומדת סודות עתיקים של נשיות חיים ומוות מנשים חכמות. אני מביאה את הידע הזה לחדר הלידה ומטרתי היא לשלב בין ידע עתיק לחדש.

כמה מילים מאנשים שעבדתי איתם ניתן למצוא כאן

רוצות ליווי ללידה, הכנה ללידה או להזמין אותי להרצאה מרתקת? שלחו לי מייל לכתובת: tsippymonat11@gmail.com או התקשרו אליי לטלפון: 054-2070382

© כל הזכויות שמורות לציפי מונט