מי אני

שמי ציפי מונט, ואני דולה – מלווה בלידה, מנחה נשים וזוגות בהריון, מטפלת ומורה ליוגה להריון ולאחר לידה.

במשך 15 שנה עסקתי בתחום החינוך לגיל הרך: בהכשרת צוותי חינוך לגיל הרך, בפיתוח תכניות במרכזים קהילתיים ובהדרכת הורים. בעשור האחרון אני עובדת עם נשים ועם זוגות, בהריון ולאחר הלידה.

בחיי הפרטיים אני אמא לארבעה ילדים וסבתא לשתי נכדות מתוקות.

העשייה שלי

העשייה שלי משלבת הדרכת נשים וצמיחה יחד עם תלמידותיי, לצד מחקר אנתרופולוגי עמוק – חובק עולם.

  • בסטודיו שלי – מבקרות נשים במקום קטן ואינטימי, נהנות מפסק זמן איכותי ומתהליך משמעותי לאורך ההריון. התהליך כולל למידה משותפת – אני לומדת על תפישת עולמה של כל אישה (ושל בן זוגה), על רצונותיה והעדפותיה, והיא לומדת על התהליך הקסום המתחולל בגופה ועל כוחו של ההיבט הפסיכולוגי-נפשי – עד לשיא בליווי בלידה עצמה. בין השאר אני מטפלת ביוגה תרפיה, רייקי, תטא הילינג וטכניקות מגע שונות.

בסטודיו מתקיימות גם הכשרות לאנשי מקצוע. בשיתוף עם עליזה זילברשיין – אישה חכמה במיוחד ומיילדת מדהימה, אנו מכשירות דולות ועורכות קורסים ל"סבתות בחדר לידה".

  • המחקר שלי – מתמקד בנושא "מיילדות מסורתיות". במהלכו אני נוסעת ברחבי העולם, פוגשת מיילדות מסורתיות, לומדת מהם סודות עתיקים על הריון, לידה וחיים, משתתפת בלידות וחיה תקופות עם האוכלוסייה שאליה אני מגיעה. המחקר מתפרש על פני זמן רב ואזורים שונים בעולם, ומנתח את הנושא לעומק (מחקר מרובה שדות).

ה"אני מאמין שלי"

בנושאי הריון ולידה אני מאמינה בשילוב בין ידע עתיק וטכניקות מימי קדם, ובין מערכת רפואית מודרנית וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. בגישתי, מתוך הבנה של התפתחות תפיסות חברתיות, אמונות ודרכי פעולה, ניתן להגיע לתוצאות מרתקות, להבין את התהליכים האישיים העוברים על כל אדם ולבחור את הדרך המתאימה ביותר לכל אחד.

רוצות ליווי ללידה, הכנה ללידה או להזמין אותי להרצאה מרתקת? שלחו לי מייל לכתובת: tsippymonat11@gmail.com או התקשרו אליי לטלפון: 054-2070382

© כל הזכויות שמורות לציפי מונט