תמי חיות -מנהלת מועדון עמך ברחובות

באחד ממפגשי המועדון שלנו זכינו לשמוע את הרצאתה של הדולה ציפי מונט. אולי תתפלאו על הצירוף, מה העניין שמוצאים ניצולי שואה בגילאי 80-90 בהרצאה על לידה ומנהגים שונים הקשורים בלידה ברחבי העולם. ברצוני לאמר שזכינו לבוקר מופלא. ציפי מרתקת ומקסימה את שומעיה בסיפורים מופלאים על נשים ולידות מאזורים שונים של העולם. אך מההרצאה יוצאים מועשרים באופטימיות ואמונה. ניתנים כלים להתמודדות עם מצבים נפשיים מאתגרים. בקיצור זו חוויה נהדרת שמומלצת מאוד לכל גיל ולכל קהל.

בברכה חמה

תמי חיות -מנהלת מועדון עמך ברחובותעו"ס מטפלת משפחתית
ענבל צחי

לציפי היקרה מפז.

עברו כמה חודשים מלידתו של אופק המתוק , ולא מפתיע אותנו שאנחנו הרבה חושבים עליך ומתגעגעים. אין דרך להודות לך על הליווי המסור והתמיכה הכה גדולה לה אף לא ציפינו. מקווים להתשמע בלידות הבאות…. אוהבים מאד, ענבל, צחי ואופק כץ"  אוק, 2011

ענבל צחי
אפרת

ציפי, אישה יקרה

אין דרך להודות על רגעים מהחיים, שמחה שהית לידי בנוכחותך האוהבת והמכבדת את קדושת התהליך. תודה. אפרת יונתן ויעלה"  . יולי 2011

אפרת
נעמה

ציפי, באיחור של כמעט שלושה חודשים, אנחנו כותבים לך את התודה הענקית שמגיעה לך. קורס ההכנה ללידה שעברנו אצלך היה מעניין, מקצועי מאוד ובאוירה מאוד נעימה. בזכותו ובזכות העידוד שלך להכין את עצמנו ללידה, ידענו הרבה יותר למה לצפות מהלידה, מבית החולים ומעצמנו ועברנו חווית לידה מיוחדת מאוד (למרות הכאב…). ד"ש מתמר הקטנה. נעמה ויהודה נבו ".. יוני 2012

נעמה
רויטל

ציפי אהובה.

תודה על הכול. תודה שעזרתי ללי להפוך לידה ארוכה וקשה למעצימה וחווייתית, תודה על כל הקסמים , הלחשים והשפנים שהוצאת מכובעך בכל פיק חדש של כאב. על הריחות ,הצלילים, העיסויים, החיבוקים.

תודה על הרגישות, הסבלנות, העוצמה והאהבה שחלקת אתנו. תודה שעזרת ליוסי להיות חלק כל כך משמעותי בתהליך. תודה רבה, רויטל , יוסי ונריה –דוד

רויטל
רותם

ושוב אנו רוצים להודות לך- ראיתי בתמונות שיאן לקח את הסבל אבל מיד את השמחה שבאה אחרי

זה רגע שהוא פלי בעניי

יאן מודה לך גם הוא אמר שהתמיכה שלך עזרה לו לעזור לי. רותם, יאן  ושחר"  מאי 2012

רותם
שולמית

איתך ביחד נשמתי נשימות ראשונות, נשימות ריחניות של שדה חרוש, נשימות מתוקות של תותים, חיבוקים של ברוקולו ושל שומר ומלאות של פומלה. יחד הרחנו גשמים ביום, כוכבים רחוקים בלילה, התחדשנו עם הלבנה, התחממנו משמש חורפית מלטפת ויחד התרגשנו מערפילים בשדות הפרושים. לימדת אותי איך להרפות, לתת מקום בלב, בבטן , בראש, בגוף כולו , בנשמה כולה. את ומרחבי ה"לוטוס" נמצאים איתי בכל רגע ברגעים הטובים וברגעים כואבים. תמיד אני מול שדה התותים. ליווית אותנו במסע ההיריון והלידה של מעיין במסע ההיריון והלידה של היותי אימא, רעיה ובת. ליווית אותנו בחכמתך, ברכותך, במילותיך, בחיבוקים , בכל ליבך ואהבתך. אוהבים מעומק ליבנו ומודים לך תודה ענקית על הכל, שולמית שמואל ומעיין ." אוג' 2011

שולמית
שונה

הי ציפי!

ישנתי עד עכשיו ואני עדין בהיי מטורף מהלידה הזאת! היה לי כל כך כיף!

אני מרגישה מעולה פיזית ונפשית, היה פשוט יום מושלם איתך! איזה כיף לי שדרכינו נפגשו ועברת איתנו את החויה המדהימה הזאת שלא היתה יכולה להיות מושלמת כל כך בלעדיך!! אנחנו מבסוטים ומאושרים עד הגג!!

  1. מיכל שרגיל בן סירא:

טוב, אין לי מה לאמר, חוץ מלהתרגש. תודה על מי שאת ועל מה שאת עושה. זה יוצא דופן!! זו מתנה ענקית! בעלי מוסר שוב שאת כל כךראית אותו, שזה מאד חשוב ומרגש.

שונה
נעמה אלעד

ציפי היקרה, זה הזוי שבעצם עד אתמול לא הכרנו, ועכשיו אחרי החוויה המדהימה הזאת נראה שהקשר בינינו היה מאז ומתמיד. באת בזמן הנכון, למקום הנכון ועשית את כל הדברים הנכונים. ולמרות שזו לידה רביעית- למדתי המון ואני שמחה שזכיתי , לפחות בלידה הזו – להיות במחיצתך. אין לנו מספיק מילים להודות לך…את נפלאה ומופלאה.

וסבתא סמדר: אימא של נעמה

היתה לי רק שאלה. סימסתי לציפי. אני נוסעת ליולדת אמרה ללא היסוס וללא הכנה מוקדמת. ציפ ייקרה. הפכת את הלידה המדוברת לחוויה ובעיקר הבאת מרגוע לסבתא שידעה שאת שם. ברוכה תהיי יקרה. את נפלאה….

נעמה אלעד
אוסנת

ויבק 2 בליס (ולמי שלא מבין ויבק 2 זה אומר לידה רגילה אחרי 2!! ניתוחים קייסריים):

ויב"ק 2 היי!! שמחה לשתף אתכן. לידה רביעית. לפני 9 שנים בליס , שבוע 41+2 קיסרי חירום ראשון. לפני 7 שנים קיסרישני אלקטיבי, שבוע 40+5. לפני 3 שנים ויב"ק עם דר" הלוי וטלי בלניאדו. לידה טיבעית ללא אפידורל. לפני 5 ימים ויב"ק חוזר בליס. בעיקר תודה ענקית לציפי מונט שליוותה את הלידה תמכה ועזרה לקבל החלטות נכונות.

אוסנת
מיילדת דורית

ציפי המהממת…החוויה היתה מדהימה ומאתגרת. מליאה ברוגע ואינטימיות. ההתרגשות המהפנטת שלך בחדר עשתה את החוויה למעצימה יותר, מדהימה יותר ובלתי נשכחת יותר!! תודה שהיית שם.

מיילדת דורית
הדר

ציפי היתה לנו מדהימה!!! נהננו מכל רגע. ממש בזכותה יש לי חווית לידה מעצימה פשוט היתה שם הרגיעה בדמיון מודרך ברייקי, הדריכה את אלון איפה להיות, איפה לגעת. הרגשנו שמישהו שומר עלינו ודואג לנו. וזה על קצה המזלג.

הדר
סבתא שושי

אני כל כך מודה לך על שהיתי בשבילי ואני הקרנתי את הרוגע שנסכת בי סביבי.

סבתא שושי
מירב שפירא

ציפי היקרה. תודה רבה על החלון שפתחת לנו לעולמות רחוקים. תמשיכי לפסוע בדרך ולשתף…."

מירב שפירא
מיכל שרגיל בן סירא

טוב, אין לי מה לאמר, חוץ מלהתרגש. תודה על מי שאת ועל מה שאת עושה. זה יוצא דופן!! זו מתנה ענקית! בעלי מוסר שוב שאת כל כךראית אותו, שזה מאד חשוב ומרגש.

מיכל שרגיל בן סירא
רוצות ליווי ללידה, הכנה ללידה או להזמין אותי להרצאה מרתקת? שלחו לי מייל לכתובת: tsippymonat11@gmail.com או התקשרו אליי לטלפון: 054-2070382

© כל הזכויות שמורות לציפי מונט